GRUPE

PROGRAMUL DE LICENȚĂ ”ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ”

ANUL I

GRUPĂ TUTORE DATE DE CONTACT
201 lector univ. dr. Sorin Burlacu sburlacu@amp.ase.ro
202 lector univ. dr. Sorin Burlacu sburlacu@amp.ase.ro
203 lector univ. dr. Laura Mina Raiu laura.minaraiu@amp.ase.ro
204 lector univ. dr. Laura Mina Raiu laura.minaraiu@amp.ase.ro
205 asistent univ. dr. Madalina Potcovaru ana.potcovaru@amp.ase.ro
206 asistent univ. dr. Madalina Potcovaru ana.potcovaru@amp.ase.ro
207 asistent univ. dr. Catalina Oana Dumitrescu catalina.dumitrescu@amp.ase.ro
208 asistent univ. dr. Catalina Oana Dumitrescu catalina.dumitrescu@amp.ase.ro
209 asistent univ. dr. Andreea Ligia  Drugau andreea.drugau@amp.ase.ro
210 asistent univ. dr. Andreea Ligia  Drugau andreea.drugau@amp.ase.ro
211 lector univ. dr. Stefan Gabriel Burcea stefan.burcea@amp.ase.ro
212 lector univ. dr. Stefan Gabriel Burcea stefan.burcea@amp.ase.ro
213 lector univ. dr. Oana Matilda Sabie oana.sabie@amp.ase.ro

ANUL II

ANUL III

PROGRAMUL DE LICENȚĂ ”RESURSE UMANE”

ANUL I

GRUPĂ TUTORE DATE DE CONTACT
241 asistent univ. dr. Briscariu Roxana Maria roxana.briscariu@man.ase.ro
242 asistent univ. dr. Pirvu Catalin catalin.pirvu@man.ase.ro
243 asistent univ. dr. Briscariu Roxana Maria roxana.briscariu@man.ase.ro
244 asistent univ. dr. Briscariu Roxana Maria roxana.briscariu@man.ase.ro
245 asistent univ. dr. Pirvu Catalin catalin.pirvu@man.ase.ro

ANUL II

ANUL III

PROGRAMUL DE MASTERAT ”ADMINISTRAȚIE ȘI MANAGEMENT PUBLIC”

ANUL I

ANUL II

PROGRAMUL DE MASTERAT ”ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ ȘI INTEGRARE EUROPEANĂ”

ANUL I

ANUL II

PROGRAMUL DE MASTERAT ”MANAGEMENTUL RESURSELOR UMANE ÎN SECTORUL PUBLIC”

ANUL I

ANUL II