”Conferința Națională a Studenților de la Administrație Publică”

Author : fampase Date : Apr 04, 2019 Category : Activități extracurriculare, Anunturi, Anunțuri studenți, Avizier electronic Comment : 0

În perioada 13-16 mai 2019 are loc în cadrul Universității Babeș Bolyai din Cluj-Napoca ”Conferința Națională a Studenților de la Administrație Publică” cu tema “Inovație și bună guvernare în sectorul public”, la care vă invităm să participați. Departamentul de Administratie si Management Public, organizatorul evenimentului,  asigură cazarea și masa pentru toți studenții participanți. Lucrările conferinței se vor susține în datele de 14 și 15 mai 2019. Numărul de locuri alocate pentru fiecare universitate parteneră este 8. Pentru înscrieri și informații suplimentare vă puteți adresa doamnei prodecan Sabie Oana Matilda la adresa e-mail: oana.sabie@amp.ase.ro. Succes!